XXVII PODKARPACKI KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ

ELIMINACJE STREFOWE W CENTRUM KULTURY W KAMIENIU

- kolejność prezentacji

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła/instytucja

Kategoria

1.

Andrzej Guła

Urząd Gminy Kamień

Poezja śpiewana

2.

Marcelina Karkut

LO Kolbuszowa

Poezja śpiewana

3.

Zespół OK (5 osób)

Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej

Poezja śpiewana

4.

Wiktoria Kida

LO w Kamieniu

Recytacja

5.

Anna Ożóg

LO w Kamieniu

Poezja śpiewana

6.

Klaudia Partyka

Uniwersytet Rzeszowski

Poezja śpiewana

7.

Klaudia Madej

LO w Kamieniu

Recytacja

8.

Izabela Bzikot

Liceum Ogólnokształcące w Kamieniu

Poezja śpiewana

9.

Natalia Bednarz

LO w Kamieniu

Recytacja

10.

Joanna Sikora

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

11.

Cezary Myszka

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

12.

Weronika Biały

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Recytacja

13.

Elżbieta Flis

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

14.

Jolanta Zdeb

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

15.

Wiktoria Międzik

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Recytacja

16.

Paulina Rusinek

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

17.

Kamila Chudzik

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

18.

Paweł Ciesielski

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Recytacja

19.

J. Sikora, D. Łachman, K. Adamiec, C. Myszka

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

20.

Klaudia Dziedzic

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

21.

Mateusz Rychlak

Nisko

Recytacja

22.

Gabriela Kularz

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

23.

Jagoda Kazimierska

ZSP nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

24.

Magdalena Kosak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu

Recytacja

25.

Katarzyna Wargala

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

26.

Aleksandra Tęcza

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

27.

Anna Bondarenko

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu

Recytacja

28.

Natalia Marek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu

Poezja śpiewana

29.

Dominika Burdzel

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu

Poezja śpiewana

30.

Venda Mybola

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu

Recytacja

31.

Magdalena Kozdra

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

32.

Gabriela Chciuk

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

33.

Mariusz Lis

LO w Kamienia

Recytacja

34.

Anna Janiec

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli

Poezja śpiewana

35.

Anna Szewczyk

Centrum Kultury w Kamieniu

Poezja śpiewana

36.

Krystyna Hanus

Centrum Kultury w Kamieniu

Poezja śpiewana